Deti III. triedy (predškoláci), navštívia dňa 26.04.2024 o 10:30 hod. muzikálové divadlo Alkana, ktoré uvádza v Dome kultúry Bratislava Dúbravka, muzikál pre deti materskej školy pod názvom „Snehulienka.“

Deti zažijú v deji a uvidia, ako rastie Snehulienka a mení sa z malého dievčatka na veľkú slečnu, čo zažíva v kráľovskej škole, ako sa s trpaslíkmi naučí variť polievočku a hrať futbal, ako sa do nej zamiluje cestovateľ a čo sa stane, keď láska zvíťazí nad silou vesmíru.

V utorok, dňa 23.04.2024 o 9:45 hod., sa deti II. a III. triedy zúčastnia dobrodružnej cesty plnej zábavy a poznania v Magickom svete Šmolkov v Sport Mall Bratislava Lamač.

Vo štvrtok, 18.04.2024 navštívia deti II. a III. triedy „Hasičský a záchranársky zbor v Malackách.“ Deti uvidia prehliadku hasičskej techniky, praktické ukážky zásahovej činnosti, ukážky prvej pomoci a priestorov OR HaZZ Malacky.

Fotenie detí sa uskutoční dňa 15.04.2024 o 10:00 hod. na tému: „Chrobáčiky.“

Fotia sa všetky deti. V prípade nezáujmu, album nemusíte prevziať. Predškoláci sa fotia na tablo.

Centrum poradenstva a prevencie Malacky, bude realizovať v materskej škole dňa 15.04.2024, t. j. v pondelok, Vyšetrenie špeciálno-pedagogický a logopedický screening.

Ide o vyšetrenie spôsobilosti dieťaťa preukázať určité vedomosti, zručnosti a schopnosti v praktickej činnosti. Hodnotiť sa bude celková úroveň dieťaťa. Vyšetrené budú 4-5 ročné deti.